Jdi na obsah Jdi na menu

Letní Prague Volleyball Games 2024 – odvážíme si jednu zlatou medaili

3. 9. 2024

Minulý víkend (30. srpna – 1. září) jsme se zúčastnili letních Prague Volleyball Games (PVG) neboli Pražských Volejbalových Her. Celkem jsme měli 4 zástupce, a to v kategoriích: MU16 + MU18, FU18, MU14 a MU20 + 22.

Největší úspěch nám zajistili naši nejmladší MU14. Přes páteční a sobotní zápasy se probojovali až do nedělního finálového dne. Ve finále se utkali s týmem VK Lvi Praha A. První set naši sice prohráli 20:25, ale to je nezastavilo a vzápětí druhý set otočili a zakončili výhrou 25:16. Následoval poslední zkrácený rozhodný set, který si naši kluci jednoznačně pohlídali, jelikož turnaj zakončili výsledkem 15:1. Odvezli si tak nejcennější zlaté medaile. Klukům moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu.

Ostatní týmy se utkali s těžkými soupeři. I když to tentokrát nestačilo na přední umístění, turnaj si užili a nasbírali cenné zkušenosti, které využijí v nadcházející sezóně.